Потребна ви е помош?
+389 2 3118140

Сушен домат во маслиново масло 320гр.

298 ден.
  • Шифра:55
  • Достапност:На залиха

Состав: Сушен домат ,маслиново масло,зачин

Потеко :Македонија

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар