BOX 3

BOX 3

597 ден.
Шифра на производ: 888
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

 

Пакетот содржи :

 

  • Крема од вргањ пикант
  • Сув вргањ 
  • Вргањ во маслиново масло 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

BOX 3   Пакетот содржи :   Крема од вргањ пикант Сув вргањ  Вргањ во маслиново масло      .. Category: Product #: 888 Regular price: 597 ден. 597
Available from: Кенди ДОО Скопје

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2022. UKION SHOPS