Потребна ви е помош?
+389 2 3118140

BOX 3

597 ден.
  • Шифра:888
  • Достапност:На залиха

 

Пакетот содржи :

 

  • Крема од вргањ пикант
  • Сув вргањ 
  • Вргањ во маслиново масло 

 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар