BOX 4
  • BOX 4

BOX 4

422 ден.
Шифра на производ: 111
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Пакетот   содржи : 

  • Сушен домат
  • Песто Џеновезе
  • Крема од вргањ пикант

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

BOX 4 Пакетот   содржи :  Сушен домат Песто Џеновезе Крема од вргањ пикант       .. Category: Product #: 111 Regular price: 422 ден. 422
Available from: Кенди ДОО Скопје

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2022. UKION SHOPS