Supravit Active+Coenzim Q10

Supravit Active+Coenzim Q10

134 ден.
Шифра на производ: Supravit Active
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Суправит Актив + Ку10 за активен динамичен начин на живот. Ја ревитализира енергијата на организмот.

 Комбинација на витамини и минерали е неопходна кога се води динамичен начин на живот, за време на спортување или после болести.

Комбинацијата на Витамин Ц, Магнезиум, Железо,Цинк, Витамин Е и Витамин Б ја поддржува нормалната функција на имунолошкиот систем. ја одржува кожата и ги зажтитува клетките од оксидативен стрес.

Coenzyme Q10 е моќен активатор на енергија.

Се препорачува:

Во случај на замор, стрес и екстремно физичко оптеретување. Посебно важно за спортисти и луѓе кои се на ниска калорична исхрана.

 

 • Vitamin C160 mg
 • Magnesium60 mg
 • Nicotinamide19,80 mg
 • Vitamin E16,50 mg
 • Vitamin B64 mg
 • Железо2,70 mg
 • Цинк2,70 mg
 • Vitamin B12,60 mg
 • Coenzyme Q102 mg
 • Vitamin B21,90 mg
 • Манган0,90 mg
 • Beta Carotene0,5 mg
 • Copper0,45 mg
 • Фолна киселина200 μg
 • Vitamin D35 μg
 • Vitamin B124,95 μg

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Supravit Active+Coenzim Q10 Суправит Актив + Ку10 за активен динамичен начин на живот. Ја ревитализира енергијата на организмот.  Комбинација на витамини и минерали е неопходна кога се води динамичен начин на живот, за време на спортување или после болести. Комбинацијата на Витамин Ц, Магнезиум, Железо,Цинк, Витамин Е и Витамин Б ја поддржува нормалната функција на имунолошкиот систем. ја одржува кожата и ги зажтитува .. Category: Product #: Supravit Active Regular price: 134 ден. 134
Available from: Кенди ДОО Скопје

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

 • +389 2 3118 140
 • +389 2 3118 140
 • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2022. UKION SHOPS