SUPRAVIT CaMgZn+D3 1/60 таблети

SUPRAVIT CaMgZn+D3 1/60 таблети

308 ден.185 ден.
Шифра на производ: Суправит CaMgZn+D3 1/60 таблети
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

·         Тројна заштита за здрави коски, коса ,кожа и нокти.

·         Калциумот е неопходен за изградување на коскениот систем.Магнезиумот помага за нормалана функција на мускулните и нервните клетки.

          Цинкот помага при кожни проблеми, помага при косопад и ги заздравува ноктите.

·         Витамин Д3 помага за апсорпција на Калциум

Состав: 
Калциум 250mg
Магнезиум 100mg
Цинк 10mg
Витамин Д3 5µg

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
SUPRAVIT CaMgZn+D3 1/60 таблети ·         Тројна заштита за здрави коски, коса ,кожа и нокти. ·         Калциумот е неопходен за изградување на коскениот систем.Магнезиумот помага за нормалана функција на мускулните и нервните клетки.           Цинкот помага при кожни проблеми, помага при косопад и ги заздравува ноктите. ·         Витамин Д3 помага за апсорпција на Калциум Состав:  Калциум 250mg .. Category: Product #: Суправит CaMgZn+D3 1/60 таблети Regular price: 185 ден. 308
185
Available from: Кенди ДОО Скопје

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2022. UKION SHOPS