SУPRAVIT Mg+ Vitamin B6  1/30 таблети

SУPRAVIT Mg+ Vitamin B6 1/30 таблети

200 ден.180 ден.
Шифра на производ: Суправит Мг+Б6 1/30 таблети
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

МАГНЕЗИУМ +Б6 1/30 таблети

СЕ ПРЕПОРАЧУВА ПРИ ИНТЕНЗИВНО -ПСИХИЧКО, ЕМОЦИОНАЛНО  И ФИЗИЧКО ОПТЕРЕТУВАЊЕ, ПРИ СТРЕС И МУСКУЛНИ КРАМПИ

Магнезиумот е минерал кој допринесува за:

  • Нормално функционирање на мускулите и нервниот систем.

​Приемот на Магнезиум во оптимални количини допринесува за расположението на човекот. 

ВИТАМИНОТ Б6 допринесува за нормално функционирање на нервниот систем и нормалната функција на имунолошкиот систем.

 

 

      

Балансирана формула        Без глутен         Без засладувачи            Брзо дејство            Висок квалитет       Швајцарска технологија

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
SУPRAVIT Mg+ Vitamin B6 1/30 таблети МАГНЕЗИУМ +Б6 1/30 таблети СЕ ПРЕПОРАЧУВА ПРИ ИНТЕНЗИВНО -ПСИХИЧКО, ЕМОЦИОНАЛНО  И ФИЗИЧКО ОПТЕРЕТУВАЊЕ, ПРИ СТРЕС И МУСКУЛНИ КРАМПИ Магнезиумот е минерал кој допринесува за: Нормално функционирање на мускулите и нервниот систем. ​Приемот на Магнезиум во оптимални количини допринесува за расположението на човекот.  ВИТАМИНОТ Б6 допринесува за нормално функционирање на нервниот .. Category: Product #: Суправит Мг+Б6 1/30 таблети Regular price: 180 ден. 200
180
Available from: Кенди ДОО Скопје

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2022. UKION SHOPS