Потребна ви е помош?
+389 2 3118140

Alce Nero

-20%
-20%

Органски ригатони Gragnano P.G.I 500 GR

..
200 ден. 250 ден.
Подробнее

ОРГАНСКО НОВОГОДИШНО ПАКЕТЧЕ

За вашите дечиња имаме совршено здраво органско пакетче на Alce Nero  и Dr Frei !Содржи:  1 Алче Неро органски Крем од Лешник и Какао , со нерафиниран кафеав шеќер и маслиново масло.                  ..
1.125 ден.
Подробнее

Панетоне класик колач 750гр

За нашето Панетоне ја избравме класичната верзија на италијанската традиционална слатка пекара, со суво грозје и карамелизирана кора од портокал, додека за тестото користиме само кисело тесто и пченич..
700 ден.
Подробнее
Прикажани 1 до 11 од 11 (1 страни)