Потребна ви е помош?
+389 2 3118140

Органски крем од какао и лешник 180гр

260 ден.
  • Шифра:4456
  • Достапност:На залиха

Веган крем од само 4 состојки :какао, маслиново масло, грав и кафеав шеќер.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар