Потребна ви е помош?
+389 2 3118140

Box 1

399 ден.
  • Шифра:999
  • Достапност:На залиха

 ЗДРАВ  ПАКЕТ  СО ГУРМЕТ ПРОИЗВОДИ ОД ИТАЛИЈАНСКАТА КУЈНА

 ПАКЕТ СОДРЖИ :

- ПЕСТО РОСО 

- ПЕСТО ЏЕНОВЕЗЕ

- СУШЕН ДОМАТ 

 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи