Потребна ви е помош?
+389 2 3118140

ОРГАНСКО НОВОГОДИШНО ПАКЕТЧЕ

1.125 ден.
  • Производител: Alce Nero
  • Шифра:4445
  • Достапност:На залиха

За вашите дечиња имаме совршено здраво органско пакетче на Alce Nero  и Dr Frei !

Содржи:  1 Алче Неро органски Крем од Лешник и Какао , со нерафиниран кафеав шеќер и маслиново масло.

                  1 Алче Неро Органски бисквити од овес и хељда

                  4 Алче Неро Органско пире со вкус на круша, слива, јаболко банана и кајсија

                   1 органска каша со слива, јаболко и бисквита

                  1 Др Фреи пастили за грло за дечиња со вкус на мед

                  4 мултивитамински лижавчиња Др Фреи

                  1 сложувалка 

  

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи