Вргањ сув 30гр. органски

Вргањ сув 30гр. органски

180 ден.
Производител: Extra Fungi
Шифра на производ: Вргањ сув 30гр органски
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Extra Fungi Вргањ сув 30гр. органски .. Category: Product #: Вргањ сув 30гр органски Regular price: 180 ден. 180
Available from: Кенди ДОО Скопје

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2023. UKION SHOPS