Extra Fungi

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Вргањ премиум  во  маслиново 290гр п
Премиум вргањ во маслиново масло. ..
560 ден.
без ДДВ: 533 ден.
Замрзнат шумски микс- овошје 1 кг
ШУМСКИ МИКС СОДРЖИ ДИВИ ЈАГОДИ, МАЛИНИ, БОРОВИНКИ И КАПИНИ. Пакување 1 кг ..
368 ден.
без ДДВ: 350 ден.
Замрзната смрчка  500 гр.
 Смрчката уште ја нарекуваат кралица на шумата.Содржи високо ниво на антиоксиданси, богата е со..
1.000 ден.
без ДДВ: 952 ден.
Лисичарка Бионатурал 780гр
Лисичарка во вода.Пакување 780гр во лименка Сертифициран производ.производител Екстра Фунги Кочан..
336 ден.
без ДДВ: 320 ден.

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2023. UKION SHOPS