Потребна ви е помош?
+389 2 3118140

Замрзната смрчка 500 гр.

1.000 ден.
  • Производител: Extra Fungi
  • Шифра:Замрзната смрчка 250гр
  • Достапност:На залиха

 Смрчката уште ја нарекуваат кралица на шумата.Содржи високо ниво на антиоксиданси, богата е со влакна ,витамини и минерали.

                                                              Одличен деликатес кој ги буди сите сетила. Се приготвува најлесно со малку бибер и путер. Прилог за месо и риба. 

                                                             Пакување : 250гр.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи