Замрзнат вргањ филети 150г .. Category: Product #: Замрзнат вргањ филети Regular price: 165 ден. 165 Available from: Кенди ДОО Скопје
Замрзнат вргањ филети 150г

Замрзнат вргањ филети 150г

165 ден.
Шифра на производ: Замрзнат вргањ филети
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2021. UKION SHOPS