Микс шумски печурки -780гр

Микс шумски печурки -780гр

400 ден.
Шифра на производ: Микс шумски печурки -780гр
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Внимателно сортирани 4 вида на шумски печурки во маслиново масло.

Одличен и здрав оброк за целото семејство.

Сертифицирани производи.Производител:Екстра Фунги Кочани

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Микс шумски печурки -780гр Внимателно сортирани 4 вида на шумски печурки во маслиново масло. Одличен и здрав оброк за целото семејство. Сертифицирани производи.Производител:Екстра Фунги Кочани .. Category: Product #: Микс шумски печурки -780гр Regular price: 400 ден. 400
Available from: Кенди ДОО Скопје

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2023. UKION SHOPS