Потребна ви е помош?
+389 2 3118140

Микс шумски печурки -780гр

400 ден.
  • Шифра:Микс шумски печурки -780гр
  • Достапност:На залиха

Внимателно сортирани 4 вида на шумски печурки во маслиново масло.

Одличен и здрав оброк за целото семејство.

Сертифицирани производи.Производител:Екстра Фунги Кочани

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи