Лисичарка бионатурал 290гр.

Лисичарка бионатурал 290гр.

183 ден.
Производител: Extra Fungi
Шифра на производ: Лисичарка бионатурал 290гр
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Extra Fungi Лисичарка бионатурал 290гр. .. Category: Product #: Лисичарка бионатурал 290гр Regular price: 183 ден. 183
Available from: Кенди ДОО Скопје

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2023. UKION SHOPS