Лисичарка Бионатурал 780гр

Лисичарка Бионатурал 780гр

336 ден.
Производител: Extra Fungi
Шифра на производ: Лисичарка Бионатурал 780гр лименка
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Лисичарка во вода.Пакување 780гр во лименка

Сертифициран производ.производител Екстра Фунги Кочани

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Extra Fungi Лисичарка Бионатурал 780гр Лисичарка во вода.Пакување 780гр во лименка Сертифициран производ.производител Екстра Фунги Кочани .. Category: Product #: Лисичарка Бионатурал 780гр лименка Regular price: 336 ден. 336
Available from: Кенди ДОО Скопје

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2023. UKION SHOPS