Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
dr Frei - Заштитна  маска за лице црна со FFP2 филтер XS-M
Производител: Medtex Swiss Ltd -Швајцарија Ул.15 Конзервна ,Габрово Бугарија.Info@medtex-swiss.ch..
360 ден.227 ден.
без ДДВ: 192 ден.
dr Frei -Пастили за грло од 20билки + природен мед
Пастилите за грло  на Dr Frei од 20 врсти на билки од Алпите и природен мед,помагаат за ослобод..
142 ден.85 ден.
без ДДВ: 81 ден.
dr Frei Пастили за грло со 20билки +Еукалиптус +Ментол
Пастилите за грло  на Dr Frei од 20 врсти на билки од Алпите Еукалиптус +Ментол помагаат за осл..
142 ден.85 ден.
без ДДВ: 81 ден.
ELETTRA -High Polyphenolic extra virgin маслиново масло
ELETTRA PREMIUM EXTRA VIRGIN МАСЛИНОВО МАСЛО СО ПОЛИФЕНОЛИ Добитник на Златен медал на Dubai I..
1.365 ден.1.040 ден.
без ДДВ: 990 ден.
SUPRAVIT CaMgZn+D3 1/60 таблети
·         Тројна заштита за здрави коски, коса ,кожа и нокти..
308 ден.185 ден.
без ДДВ: 176 ден.
Supravit D3 1/60 таблетки
Дејство: Витамин Д3 ја помага коскената цврстина и помага за усвојување на калциум во организмот. По..
180 ден.108 ден.
без ДДВ: 103 ден.
SУPRAVIT Mg+ Vitamin B6  1/30 таблети
МАГНЕЗИУМ +Б6 1/30 таблети СЕ ПРЕПОРАЧУВА ПРИ ИНТЕНЗИВНО -ПСИХИЧКО, ЕМОЦИОНАЛНО  И ФИЗИЧКО&n..
200 ден.180 ден.
без ДДВ: 171 ден.
Стабифлекс крема за болки во зглобови100 мл
СТАБИФЛЕКС –крем за зглобови 100 мл  ги ублажува симптомите на остеоартритис - најчестата муску..
505 ден.454 ден.
без ДДВ: 385 ден.

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2022. UKION SHOPS