Потребна ви е помош?
+389 2 3118140

Лисичарка Бионатурал 780гр

336 ден.
  • Производител: Extra Fungi
  • Шифра:Лисичарка Бионатурал 780гр лименка
  • Достапност:Out Of Stock

Лисичарка во вода.Пакување 780гр во лименка

Сертифициран производ.производител Екстра Фунги Кочани

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи