Потребна ви е помош?
+389 2 3118140

Органско пире од леќа, морков и тиква 2*80гр

150 ден.
  • Шифра:4447
  • Достапност:На залиха

Органско пире од леќа, морков и тиква 2*80гр

Состав: вода,дехидрирана леќа(27%), морков (11%),тиква (11%)

 Органски производ БЕЗ ГЛУТЕН 

Погодно за бебиња над  6 месеци со консултација на педијатар.

Да се чува на суво и ладно место. Откако ќе се отвори да се чува во ладилник и за 24 часа да се изеде.

Произведено во Алче Неро Италија

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи