Потребна ви е помош?
+389 2 3118140

Органско пире од домат и зеленчук 2*80 гр

150 ден.
  • Шифра:4438
  • Достапност:На залиха

ТOMATO SAUCE
with VEGETABLES

Органско пире од домат и зеленчук
СЕ употребува од 6ти /8 ми месец , според мислење на педијатар

Состав
Доматно пире* 63%, зеленчук* 20% (морков* 11%, тиквички* 5%, кромид* 2%, potatoes*), пире од јаболко* 15%, екстра девствено масло*.
*органско


Начин на чување
Да се складира производот на суво и ладно место. Откако ќе се отвори , доколку не се изеде, да се чува затворено во ладилник и во следните 24 часа да се изеде
Пакување:
2 стаклени теглички од 80 g.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи